Облрада погодила виділення коштів на вирішення проблем населених пунктів регіону


18 октября 2018 года.

Херсонська обласна рада погодила виділення коштів на вирішення нагальних проблем населених пунктів регіону. 17 жовтня відбулося засідання ради ІІ обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області.

У рамках засідання ради конкурсу були презентовані 35 проектів на загальну суму 28522,87 тис.грн, у т.ч. співфінансування з обласного бюджету - 12238,90 тис.грн, розроблених органами місцевого самоврядування. На їхню реалізацію, окрім коштів із обласного бюджету, мають бути залучені кошти місцевих бюджетів та представників бізнесу й меценатів. Слід зазначити, що вперше подано 2 спільні проекти на співфінансування з обласного бюджету майже на 1,0 млн.грн. кожний, один з яких об'єднав зусилля 7 сільских рад та 1 районної ради на ремонт Голопристанської центральної районної лікарні.

Керівники сільських, селищних, районних, міських рад та ОТГ подавали свої проекти за наступними напрямками:

- заходи щодо енерго- та ресурсозбереження в закладах системи охорони здоров'я, освіти та соціального захисту (12 проектів);

- підтримка здорового способу життя населення (10 проектів);

- удосконалення системи благоустрою населених пунктів (7 проектів);

- покращення системи житлово-комунального господарства та модернізація існуючої інженерної інфраструктури і комунікацій (4 проекти);

- організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню (2 проекти).

Варто відзначити, більшість проектів стосуються ремонтних робіт у закладах гуманітарної сфери (будинках культури, дитячих садках та школах), придбання техніки для комунальних господарств, створення дитячих та спортивних майданчиків тощо. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости