«Обличчя нових громад»: Херсонщина стала частиною виставки


7 июля 2021 года.

55 світлин та 7 областей: на Херсонщині відкрилася фотовиставка «Обличчя нових громад». Про це повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

Фотографії, які зроблені у ході літньої експедиції 2020 року, ілюструють буденні справи людей, які живуть і працюють у громадах Кіровоградської, Тернопільської, Івано-Франківської, Миколаївської, Дніпропетровської, Харківської та Херсонської областей.

Серед них - чотири фото, що розповідають про життя Станіславської громади Херсонської області.

Авторство фотографій належить відомому українському фотографу Владиславу Соделю, який вже кілька років поспіль бере участь у проєкті: «Кожна громада хоче показати якнайкраще. Але ті речі, на які вони не звертають уваги, виявляються цікавішими. Потенціал громад, з точки зору туризму, дуже великий. Просто треба позбутися комплексу меншовартості. І пишатися тими місцями, де люди живуть. Вони до них звикли, але коли ти приїжджаєш і бачиш неймовірно гарну природу, то це вражає. Дуже недооцінена країна у нас».

Фотовиставка реалізована в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) - «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за сприяння Українського кризового медіа-центра.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости