Обласна рада утворила Степанівський психоневрологічний будинок-інтернат для чоловіків


19 августа 2021 года.

Обласна рада утворила новий комунальний заклад - Степанівський психоневрологічний будинок-інтернат для чоловіків.

Таке рішення сьогодні підтримали депутати обласної ради під час засідання сесії. Разом з тим, обласні обранці й затвердили положення про заклад.

Інтернат безоплатно надаватиме послуги з паліативного/хоспісного догляду, соціальної адаптації, кризового та екстреного втручання, консультування.

Будинок-інтернат буде стаціонарним закладом для соціального захисту осіб, що мають інтелектуальні або психічні порушення та за станом здоров'я потребують постійного догляду, соціально-побутового обслуговування, надання медичного допомоги, соціальних послуг та комплексу реабілітаційних заходів.

Крім того, підопічні забезпечуватимуться приміщенням для проживання та усіма необхідними комунально-побутовими послугами, а також одягом, взуттям, постільною білизною, засобами особистої гігієни, чотириразовим харчуванням, лікарськими засобами тощо.

На посаду в.о директора Степанівського психоневрологічного будинку-інтернату для чоловіків призначили Олену Князєву.
Необхідність створити такий заклад назрівала давно. У чергах на стаціонарне перебування у будинку-інтернаті наразі знаходяться понад 160 людей.

Фінансуватиметься заклад спільно обласним бюджетом та бюджетами територіальних громад.

Нагадаємо, що в обласній раді працювала робоча група зі створення цього комунального закладу, яку очолював перший заступник голови обласної ради Єгор Устинов.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости