Обираємо автоматичний шлагбаум для промислових та приватних ділянок: на що варто звернути увагу знають фахівці компанії vorota24.ua

Обираємо автоматичний шлагбаум для промислових та приватних ділянок: на що варто звернути увагу знають фахівці компанії vorota24.ua
22 декабря 2021 года.

Спеціалізоване пропускне обладнання призначене для контролю та регулювання доступу транспортних засобів до певної території. Такі пристрої відрізняються не тільки функціональністю, але й мають підвищений ресурс, адже виготовлені для над інтенсивного використання при різних температурних умовах. Саме тому варто звернути увагу на електричний шлагбаум на пульті від виробника CAME, бо він являє собою симбіоз європейської якості та сучасного дизайну. Чому на італійське пропускне обладнання варто звернути увагу, та чим моделі відрізняються від аналогів на ринку спеціалізованого устаткування? Впевнено відповідають фахівці компанії «ВОРОТА 24 Дніпро», які запропонували короткий огляд найпопулярніших моделей з Європи. Не зволікайте, переглядайте матеріал та зробіть правильний вибір!

625

Шлагбаум на пульті для паркування в житловому комплексі чи підприємстві - характеристики та модифікації

По-перше, варто відзначити, що підбір та остаточне вирішення стосовно оптимальності моделі автоматичного пристрою слід робити після вивчення технічної бази та асортименту. Переглянути можна, перейшовши за посиланням: https://vorota24.ua/shlagbaumy-avtomaticheskie/. Перед придбанням зверніть увагу на найпоширеніші пристрої та модифікації обладнання:
• Для початку слід виміряти ширину проїзду. Якщо даний параметр не перевищує 3 метрів, то пропонуємо придбати швидкісний шлагбаум CAME GARD 3, який поєднує в собі функціональність, технологічність та компактність. Довжина рухливої стріли становить 2,75 м, при максимальній швидкості підйому - 0,9 с. Ця модифікація стане в нагоді для використання як у побуті, так і в промисловості. Відмінна риса пристрою полягає в тому, що швидкість підйому стріли може бути переналаштована згідно з потребами користувача, а управління пропускним обладнанням виконується з використанням дистанційних пультів, фірмових брелків чи ключ-карт.
• В тому разі, якщо не має потреби у встановленні швидкісного автоматичного шлагбаума, то зверніть увагу на модель CAME G3250. Цей варіант стане в нагоді, коли просвіт для перекриття не перевищує 4 метрів. Доступна швидкість підйому стріли становить 2-6 секунд.
• Якщо треба зробити монтаж шлагбаума на підприємстві чи стратегічно важливому об'єкті, то перегляньте характеристики моделі CAME GARD 8. Цей надійний італійський пристрій комплектується фотоелементами, кількісними системами безпеки, антеною для посилення сигналу пультів, підсвічуванням та ключ-кнопкою для покращення умов користування. Крім того, пропускне обладнання має подовшену стрілу до 8 метрів, а швидкість її підняття становить 4 с (параметр може налаштовуватись).
• Шукаєте автоматичний шлагбаум з Італії для перекриття 4-метрового в'їзду, то зверніть також увагу на систему CAME G6500. Ця модифікація комплектується декількома підйомними планками та LED-підсвічуванням, що стане в нагоді в темний час доби.

625

Виробник пропонує різні модифікації та опціональне устаткування, тому ви зі 100% вірогідністю зможете підібрати оптимальний варіант обладнання за доступною ціною. Для цього, вам варто звернутись до наших представників за контактними номерами телефонів: 067 690-24-24 050 993-70-77, або завітати до салону.Адреса: вул. Плеханова, 3-Д, 3 поверх.

625

Крім автоматичних шлагбаумів, ви ознайомитесь з огороджувальними системами, вуличними воротами та надійними вхідними групами від світових виробників. Ми пропонуємо доступну європейську продукцію з монтажем та гарантією. Звертайтесь до наших фахівців, та ловіть вигідні цінові пропозиції саме в салонах компанії!

Реклама

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости