Новопризначений керівник Херсонської митниці ДФС зустрівся з представниками бізнесу


27 сентября 2016 года.

На виконання доручення Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова, 21 вересня п. р. в адмінбудівлі Херсонської митниці відбулася робоча зустріч керівництва митниці з представниками бізнесу.

Головував на зібрані в.о. начальника митниці Микола Криворучко, який визначив першочерговим у роботі: надання Херсонською митницею якісних послуг суб'єктам підприємницької діяльності задля забезпеченості державності, зокрема за принципом «Єдиного вікна».

Усі бажаючі виступили і озвучили свої проблемні питання, що виникають при оформлені на митниці. У цей складний для держави час є вкрай важливим налагодження співробітництва з бізнесом, результатом чого буде наповнення держбюджету України. У зв'язку з цим вирішено створити громадську раду, до якої входитимуть підприємці, брокери, адвокати та інші.

Завершуючи спілкування Микола Криворучко наголосив присутнім: «З боку митниці буде вжито всіх заходів для вирішення проблемних питань, що виникають у роботі чесних суб'єктів господарювання, виключно в межах законодавства України».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости