Новопризначений голова Херсонської ОДА провів настановчу нараду


3 марта 2014 года.

У понеділок, 3 березня голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Одарченко провів першу настановчу нараду зі своїми заступниками, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних служб та управлінь. Перед початком безпосередньої роботи присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв Майдану.

«Ми повинні забезпечити спокійну та злагоджену роботу для того, щоб жителі Херсонської області та херсонці були впевнені у тому, що вертикаль державної влади абсолютно відновлена, що кожен херсонець знаходиться в повній безпеці», - зазначив він під час наради.

Перш за все, Юрій Одарченко заслухав доповіді начальників усіх сфер життєдіяльності області, щоб зорієнтуватися у ситуації, яка склалася в області на сьогоднішній момент.

«Сьогодні люди потребують допомоги, тому наше завдання полягає в заспокоєнні населення та відновленні правопорядку в області та країні», - наголосив голова Херсонської обласної державної адміністрації та доручив усім присутнім чітко та оперативно працювати у напрямках своєї професійної компетентності.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости