Новокаїрська сільрада забрала приміщення у Національного парку «Хортиця»


14 июня 2017 года.

Новокаїрська сільська рада скасувала своє рішення від 2012 року про передачу Рибальського будиночка на території Кам'янської Січі в с. Республіканець Національному заповіднику «Хортиця».

Мотивували депутати такі дії тим, що протягом цих років нічого не робилось для відновлення Рибальського будиночка. Про це повідомив депутат Херсонської облради Ігор Йосипенко.

«З минулого четверга там працює група археологів «Хортиці». Практично в той же день сільські депутати зібрались на позачергову сесію і вирішили повернути Рибальський будиночок у власність громади. Спеціалістам "Хортиці" не дали зробити заміри для початку відновлюваних робіт», - написав Йосипенко у Фейсбук.

З його словами, «Благодійний фонд відродження «Кам'янської Січі» вже погодив кошторис на ремонтні роботи. 30 тисяч гривень планувалось витратити на заміну покрівлі та вікон, а також на оздоблювальні роботи.

«В цьому приміщенні планувалося розташувати офіс директора філії, на цю посаду попередньо погоджено пана Андрія Лопушинського. І ось така неприємність - місцеві депутати відібрали об'єкт своїм рішенням. Зрозуміло, кілька років нічого не робилось через зміну влади, внутрішньополітичні події. Та врешті, коли дійшли руки, виявилось, що історичний об'єкт забрали у «Хортиці», - зазначив Ігор Йосипенко.

Теги: хортиця
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости