Новокаховську ОТГ обрали для пілотного проекту з впровадження реформи надання культурних послуг в Україні


6 июля 2020 года.

Міністерство культури та інформаційної політики України запропонувало визначити Херсонську область пілотною в реалізації реформи системи забезпечення населення культурними послугами та сприяти створенню Центру культурних послуг на території Новокаховської міської територіальної громади.

Про це кореспонденту Online НК розповіла заступник начальника відділу культури і туризму Яна Малига.

Відділ культури і туризму Новокаховської міської ради, з листопада 2019 року, активно бере участь у проекті «Децентралізація та реформа культурних послуг», який впроваджений з метою реформування системи забезпечення населення культурними послугами. План заходів реалізації цієї реформи затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року №355 (дивитись тут).

Від південної України, для розробки переліку критеріїв та показників оцінки ефективності роботи закладів культури, був вивчений досвід роботи відділу культури і туризму Новокаховської міської ради.

Наступним кроком реалізації плану заходів має стати створення пілотних центрів з надання культурних послуг.

Фінальною крапкою дослідницьких напрямків проекту стало проведення 30 червня 2020 року телемосту, у якому взяли участь Олександр Ткаченко - Міністр культури та інформаційної політики України, Юрій Гусєв - голова Херсонської обласної державної адміністрації, Володимир Коваленко - голова Новокаховської міської ради, його заступник Володимир Сироватка, начальник відділу культури і туризму - Наталія Зарудна та спеціалісти відділу, які працювали над проектом.Відзначивши попередні напрацювання та високий рівень активності Новокаховської громади у сфері культури, Міністерство культури та інформаційної політики України запропонувало визначити Херсонську область пілотною в реалізації реформи системи забезпечення населення культурними послугами та сприяти створенню Центру культурних послуг на території Новокаховської міської територіальної громади.

Результати пілотного проекту в подальшому будуть використані для масштабування досвіду Херсонщини на інші області України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости