Новокаховський малий бізнес сплатив 10 мільйонів гривень єдиного податку


17 марта

За січень-лютий 2021 року суб'єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності, сплатили до бюджету Новокаховської міської територіальної громади 10 млн гривень єдиного податку. Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Єдиний податок стабільно поповнює місцевий бюджет Нової Каховки. Він є важливим фінансовим джерелом у вирішенні соціально-економічних питань міста.

У Новокаховській ДПІ нагадують представникам малого бізнесу про переваги дистанційного спілкування, а також можливість сплати податків через Електронний кабінет. Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється після проходження електронної ідентифікації онлайн із використанням кваліфікованого електронного підпису.

Отримати електронний підпис можна у підрозділі Кваліфікованого надавача ЕДП Інформаційно-довідкового департаменту ДПС, який знаходиться у приміщенні Новокаховської ДПІ за адресою: м. Нова Каховка, вул. Горького, буд. 11-а. Пункт працює за попереднім записом  (05549) 4-51-67.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости