Новокаховские депутаты не смогли принять обращение к избирателям

Новокаховские депутаты не смогли принять обращение к избирателям
3 апреля 2014 года.

Об этом в фейсбук написал каховский журналист Олег Батурин.

Он сообщает, что обращение изначально приняли депутаты, но потом вмешался секретарь горсовета.

"Скандалом завершилося прийняття звернення до виборців Новокаховською міською радою щодо подій у державі останніх місяців на сьогоднішній сесії міськради.

У першому варіанті звернення пропонувалося "заявити рішучий протест порушенню цілосності України, висловити співчуття усім загиблим від злочинного режиму Януковича і провокацій Путіна, висловити рішучий протест проявам сепаратизму, розмовам щодо федералізації України, спробам зруйнувати нашу державу". Текст вражав своєю сміливістю і точністю формулювань. Нічого подібного за багато років від імені Новокаховської міськради я ще не чув.

- Мабуть, Нова Каховка останньою приймає подібне звернення. Сором! - заявив на сесії депутат Херсонської облради Ігор Тобінський (БЮТ).

"За" таке рішення проголосували спочатку всі депутати, включно з Вячеславом Кузнєцовим, лідером місцевого осередку "Руського блоку". Проти демонстративно виступила лише депутатка від ПР Галина Павловська: "Я вообщє счітаю ето заявлєніє прєждєврємєнним. У людєй разніє мнєнія на етот счьот!"

Далі секретар міськради Олександр Лук*яненко запропонував кілька змін у тексті звернення. Так, було викреслено згадування про Путіна, замісто цього всю вину за скоєне поклали "на злочинний режим і Російську Федерацію". Викреслили слова співчуття загиблим.

- Це ганьба, - так прокоментував депутат міськради від "Третьої сили" Ігор Литвин. - Ми ж не робимо ніяких політичних реверансів ні в чий бік. Ми просто висловлюємо співчуття. Бажання завуалювати текст звернення демонструє весь цинізм нинішньої влади, яка, схоже, нічим не відрізняється від "папєрєдніков".

У результаті, під час остаточного голосування не було набрано достатньої кількості голосів за звернення. Проте цей текст пообіцяли надрукувати в місцевій пресі." - сообщает Батурин.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости