Новокаховські волейболістки – чемпіонки області


24 / 02 / 2017

17-18 лютого в Бериславі відбувся чемпіонат області з волейболу пляжного в закритих приміщеннях серед дівчат 2002 року народження. і молодше.
У змаганнях взяли участь 16 команд.

Нову Каховку представляли чотири команди вихованок ДЮСШ відділу освіти. Погоріла Злата в парі з Кузик Анастасією, зазнавши дві поразки поспіль, вибули зі змагань. Холодняк Віроніка в парі з Приймою Діаною здобули лише одну перемогу і також вибули із змагань.

А от наймолодша з новокаховських пар Жукова Христина в парі з Кулінок Анастасією здобули три перемоги, але поступились в грі за вихід в півфінал більш досвідченим дівчатам з Бериславського району і в підсумку стали п'ятими.

Четверта команда - Усаніна Катерина і Вереша Вікторія на шляху до фіналу досить впевнено виграли п'ять ігор, та фінал виявився дуже напруженим. У першій партії дівчата поступились своїм суперницям з Голопристанського району з мінімальним рахунком 13:15. Друга партія була повністю за новокаховчанками - 15:7. У вирішальній третій партії вперед виходила то одна то інша команда, але кінцівка була за дівчатами із Нової Каховки - 15:13.

Тож чемпіонами області стали новокаховчанки Усаніна Катерина і Вереша Вікторія (тренер Галина Бойко). Другі - дівчата з Голопристанського району, треті - з Берислава.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости