Новокаховчанка стала Чемпіонкою ХV Літнього Європейського юнацького фестивалю у стрибках у довжину


29 июля 2019 года.

З 21 по 27 липня 2019 року в Баку (Азербайджан) проходить ХV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль, у якому беруть участь понад 3600 спортсменів. Юні атлети віком від 14 до 18 років змагаються у 10 видах спорту.

Збірна України представлена 68-ма спортсменами, які виступають у семи з десяти видів спорту, а саме: велоспорті, волейболі, дзюдо, легкій атлетиці, спортивній боротьбі (вільній і греко-римській) та спортивній гімнастиці.

У складі збірної України у легкоатлетичних змаганнях зі стрибків у довжину виступає єдина представниця Херсонської області, Новокаховчанка Марія Горєлова (16.11.2002) - учениця Новокаховського НВК № 2, вихованка ДЮСШ м.Нова Каховка, кандидат у майстри спорту України (тренер Ігор Каратун), чемпіонка України 2019 року серед юніорок.

У заключній спробі з результатом 6 м 21 см Марія «дострибнула» до першого місця Європейського юнацького олімпійського фестивалю, випередивши суперниць з Норвегії та Фінляндії.

Довідково: Зимові та літні Європейські юнацькі фестивалі проводяться раз на два роки й мають всі атрибути «дорослих» ігор - починаючи від екіпірування й закінчуючи церемонією нагородження.
Європейські юнацькі олімпійські фестивалі - гарна школа для майбутніх перемог. У різні роки участь у літніх ЄЮОФ брали такі відомі українські спортсмени: Яна Клочкова (плавання), Єлизавета Бризгіна (легка атлетика), Богдан Бондаренко (легка атлетика), Георгій Зантарая (дзюдо), Дарія Згоба (спортивна гімнастика) та багато інших.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости