Новокаховчанка Марія Горєлова - чемпіонка ЄЮОФ-2019


26 июля 2019 года.

Першу для української збірної золоту нагороду з «королеви спорту» в Баку-2019 юна спортсменка здобула у стрибках у довжину.

З результатом 6,21 м Марія «дострибнула» до першого місця Європейського юнацького олімпійського фестивалю, випередивши суперниць з Норвегії та Фінляндії.

Золота нагорода юної легкоатлетки стало третім для України в Баку й 12-ю нагородою загалом. В активі синьо-жовтої збірної також 3 срібних та 6 бронзових здобутків.

Президент НОК України Сергій Бубка привітав Марію Горєлову, її наставників, Федерацію легкої атлетики, рідних та вболівальників із фантастичним результатом та побажав безмежної спортивної наснаги, аби надалі лише примножувати свої золоті успіхи.

Новоспечена чемпіонка ХV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю зі стрибків у довжину Марія Горєлова поділилася з прес-службою НОК думками щодо свого «золотого» виступу в Баку-2019:

«На кваліфікації був сильний вітер, складно було впоратися, тож були проблеми з розбігом. І сьогодні я очікувала, що буде такий самий вітер, а він був в іншому напрямку, і мені було складно перелаштуватися, потрапити в ритм. Але в останній спробі зрозуміла, що треба щось робити. Дівчата переді мною стрибнули добре, і мені це додало азарту. Я просто захотіла медаль. Для себе вирішила: маю перемогти! Хочу лише «золото»: так і вийшло», - сказала Марія.

«Мене підтримувала вся наша велика дружня команда, яка в останній спробі дуже мені допомогла. До приїзду в Баку я розуміла, що будуть сильні суперники і розуміла, що це буде дуже атмосферний старт, все-таки фестиваль, і дуже сильні команди. Загалом мені сподобалося», - додала наша чемпіонка.

Довідково. Горєлова Марія народилася 16 листопада 2002 року у м. Нова Каховка Учениця Новокаховського НВК № 2. Кандидат у майстри спорту України зі стрибків у довжину. Чемпіонка України 2019 року серед юніорок. Тренер - Ігор Каратун. Хобі - активний відпочинок.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости