Нового заступника міського голови призначили у Каховці

Нового заступника міського голови призначили у Каховці
30 / 11 / 2021

Нового заступника міського голови за пропозицією міського голови Віталія Немерця 25 листопада затвердила Каховська міськрада. Ним став Володимир Рагулін, який раніше працював заступником начальника головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області та АР Крим, а останні місяці був радником Немерця.

Згідно поданих ним декларацій, Володимир Рагулін зареєстрований у Каховці, але проживає в Новій Каховці.

За вже усталеною традицією, нового заступника не стали представляти на пленарному засіданні сесії міської ради. Головуючий на сесії Віталій Немерець без зайвих обговорень запропонував депутатам підтримати свою пропозицію і ті мовчки проголосували.

Натомість 30 вересня під час прийняття рішення про дострокове припинення повноважень першого заступника міського голови Каховки Руслана Романенка Віталій Немерець запевняв, що призначати на вакантну посаду заступника поки нікого не планують. Тоді на місце Романенка призначили екс-заступницю міського голови Галину Гондареву. І це попри те, що її кандидатуру не підтримували навіть обранці від партії "Слуга народу", добра половина з яких взагалі не явилась не сесію.

Олег БАТУРІН

 

Теги: каховка
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости