Новий рівень спілкування з городянами від херсонського мера


30 декабря 2021 года.

Пам‘ятаєте, як здивувала, а декого і порадувала озвучена міським головою Ігорем Колихаєвим фраза «Ви обурєлі здєсь всє, бля?»?

Це було сказано ним ще на початку його мерської кар‘єри і стосувалось чиновників міськради. Йому це швидко вибачили, а прессекретарка Галина Ляшевська вчепилась за це як за показник мужності та сили свого нового шефа.

З тих пір ми часто бачили на сайтах міськради заголовки на кшталт «Колихаєв влаштував підлеглим «темну», «Помножив на нуль...», «Влаштував рознос».

Тюремний сленг та постійні мати, якими Колихаєв сипле вже не тільки на чиновників, а й на городян, стає його візитівкою.

«Ну матюкається Колихаєв, нічого такого», - скажете ви. Але наша редакція не збирається нікого шеймити за матюки, ви не подумайте.

Мова йде не лише про манеру спілкування Колихаєва, а про те, що всі його фрази «по фєні» радісно транслює сайт міської ради.

Прессекретарка Галина навіть пишається бикуватими манерами свого начальника.

Це не дивно, бо колишнім шефом Ляшевської був гопник Мангер, який зараз знаходиться в СІЗО, чекаючи вироку суду за організацію вбивства.

Галина продовжує писати йому пости на фейсбук-сторінку. Вочевидь, вона просто забуває, хто з її шефів в СІЗО, а хто керує містом.

А можливо, створює Колихаєву таку ж репутацію гопника, яку мав в облраді Мангер.

У будь-якому випадку, те, що в звичайному житті може сприйматись як манери «крутого чувака», на сайті міської ради виглядає як звичайне невігластво.

44

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости