Мешканка Броварів Катерина Закревська відсьогодні очолює КНП “Херсонська міська стоматологічна поліклініка”.
Про це МОСТу розповіли працівники лікувального закладу.
Ще 5 грудня Катерина Закревська подала декларацію кандидатки на цю посаду, з якої стає зрозуміло, хто привіз її з Київщини у Херсон.
Ще нещодавно Катерина працювала начальницею відділу матеріально-технічного забезпечення Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України.
Там вона працювала з 2023 року. З січня 2023 по лютий 2025 року цю службу очолював нинішній заступник начальника Херсонської ОВА Євгеній Ігнатенко.
Як МОСТ писав на початку листопада, його називають людиною, яка має плани взяти під контроль грошові питання в області.
Судячи з інформації у відкритих джерелах, Закревська ніколи не мала відношення до стоматології та медицини.
До переходу до Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України вона працювала фахівчинею у Державному підприємстві Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України.
Ще 12 листопада вона шукала роботу.
Довгограючий марафон зі зміною керівників КНП “Херсонська міська стоматологічна поліклініка” триває вже пʼять років. Після звільнення багаторічного очільника лікувального закладу Валерія Фучка там змінилося сім керівників.
Останній директор Андрій Олянишин пропрацював всього декілька днів.

