Норвезька і китайська компанії побудують вітрову електростанцію в Херсонській області за $ 450 млн


6 сентября 2018 года.

Норвезька компанія NBT і китайська електроенергетична компанія China Power домовилися про будівництво вітрової електростанції в Херсонській області з інвестиціями 450 млн доларів

Відповідний договір підпишуть у четвер у присутності президента Петра Порошенка і міністра закордонних справ Норвегії Іне Серейде, повідомляє LB.ua.

"Уже до кінця наступного року уздовж узбережжя озера Сиваш побудують 67 вітрових електроустановок потужністю 250 МВт. Відповідний договір про будівництво комплексу вітрових електростанцій на Херсонщині за провідної ролі норвезької компанії NBT був підписаний сьогодні", - написав президент у своєму мікроблозі Twitter.

Інвестиція в розмірі майже 450 млн дол. дозволить створити нові робочі місця, забезпечити надходження податків до бюджету. А 250 МВт електроенергії здатні забезпечити понад третину потреб області, підкреслив він.

"Вітрові електроустановки розмістять буквально за лічені кілометри від окупованого Росією Криму. Інвестиція норвезької компанії в об'єкт, розташований так близько від адмінкордону з окупованою територією, - свідчення того, що ця територія буде звільнена, адже Крим - це Україна!" - додав Порошенко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости