Невловимий Варчук: заступник голови ОДА півроку ховався від звільнення

Невловимий Варчук: заступник голови ОДА півроку ховався від звільнення
18 января

Наприкінці грудня голова Херсонської ОДА Геннадій Лагута звільнив свого заступника Сергія Варчука, якого, ніхто півроку не бачив на роботі.

Як призначали Варчука

У лютому 2021 року Офіс Президента розглядав кандидатуру одеського бізнесмена Сергія Варчука кандидатом на посаду голови Херсонської ОДА, про що ми писали ще тоді.

Але, реноме людини Коломойського та слабкі позиції у Офісі не дозволили йому переграти Сергія Козиря, призначення якого лобіював Юрій Гусєв та підтримував заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко.

1 березня Президент призначив Козиря головою Херсонської ОДА, а через два тижні він призначив своїм радником на громадських засадах Сергія Варчука. 6 квітня Варчука перевели на посаду штатного радника, а 19 квітня вже звільнили.

Вже тоді було відомо, що Варчук претендує на посаду першого заступника голови ОДА.

Але, у липні того ж року Варчук став заступником голови Херсонської ОДА.

11 липня його офіційно представили як заступника, а через кілька днів джерело МОСТа в ОДА повідомило, що Варчука звільнили на наступний день після призначення.

Цю подію не коментували тоді і вона поступово забулася. Аж поки губернатором у жовтні не став Геннадій Лагута і не з'ясувалося, що Варчук досі його заступник.

Хоча, у будівлі Херсонської ОДА його не бачили.

Де ж він був?

Згідно відповіді на запит МОСТа, Сергій Варчук весь цей час хворів та був у відпустці, за свій рахунок. При чому, хворів він виключно у будні дні.

Працював він тільки з 11 по 25 жовтня, коли тодішній губернатор Сергій Козир був у відпустці на час виборів і не міг його звільнити. В інші дні Козир не міг звільнити Варчука, адже КЗОТ забороняє звільняти людину на лікарняному.

варчук

варчук

Судячи з усього, звільнили Варчука тільки 28 грудня, у день виходу з лікарняного.

Всі ці півроку, поки Варчук «працював», він справно отримував зарплатню. 

Як радник Сергій Варчук заробив близько 30 тис. гривень.

варчук

А як заступник близько 55 тис. гривень.

варчук

Хто це взагалі такий?

У 2010 рокі бізнесмен Сергій Варчук став депутатом Одеської міськради. Він представляв Партію регіонів, а після Революції гідності увійшов до новоствореної на той момент депутатської групи «Довіряй справам», яку контролював нинішній мер міста Одеси Геннадій Труханов.

У 2015 році Варчук також пробував свої сили у політиці, намагаючись стати депутатом одеської облради. Він представляв партію "Відродження". Але програв вибори.

При цьому Варчук на платній основі працював помічником колишнього нардепа-регіонала Віталія Барвіненка.

Крім того, Варчук очолював міський департамент "Євробаскет-2015", який займався підготовкою до проведення міжнародного чемпіонату з баскетболу в Одесі. Інвестором будівництва арени тоді був партнер Варчука Коломойський.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости