Невеличкий звіт та топ-5 матеріалів МОСТа

Невеличкий звіт та топ-5 матеріалів МОСТа
01 / 04 / 2022

Березень був надскладним місяцем для України. Країна стійко протистояла агресору, підтримувала ЗСУ і волонтерів, а у відносному тилу люди допомагали армії.

Херсонці ж гідно та мирно протистояли окупантам.

МОСТ теж працював. Доволі активно. За місяць, який був найважчим для редакції, ми пережили декілька атак на нас, на наші сервери та злам наших рекламних партнерів, завдяки якому декілька годин замість нашого сайту відвідувачі бачили триколор...

У березні ми переїхали на новий сервер. Більш потужний та захищений, за що дуже вдячні нашим ІТ-волонтерам.

Не дивлячись на всі ці проблеми, за місяць сайт відвідали майже 250 тис. користувачів, які продивилися майже 450 тис. сторінок. Але, рекорд побив наш скромний телеграм канал. За березень його аудиторія склала 1 984 484 читачів!

Підписуйтесь і ви, аби завжди отримувати оперативну інформацію.

Підбиваючи підсумки, хочемо прозвітувати і про наші матеріали, які зібрали найбільше переглядів за березень, зробивши такий собі ТОП. Як правило - це новини, адже ми зараз сконцентровані саме на цьому виді контенту.

Абсолютну першість посів матеріал нашого колеги про гауляйтера Нової Каховки Володимира Леонтьєва.

Короткий опис життєвого шляху колаборанта побачили майже 25 тис. читачів.

На другому місці - новина про ще одного колаборанта, і також з Нової Каховки.

Херсонський колаборант Кіріл Стремоусов, що жалівся на городян, які не хочуть підтримувати його самого та його фейковий «комітет», посів третю строчку популярності у наших читачів.

Новина про українського зрадника Ігоря Садохіна - на четвертому місці. Нагадаємо, що помічника начальника УСБУ в Херсонській області - керівника АТЦ полковника Садохіна затримали у Чернівцях за підозрою у державній зраді. Як кажуть наші джерела, він довгий час зливав росіянам всю інформацію, що стосувалася оборони. За це, нібито отримував 2 тис. доларів на місяць.

Замикає наш рейтинг сумна новина про затримання мера Голої Пристані Олександра Бабича. Викраденого мера, а також вісьмох мешканців громади, не повернули досі. 

Якщо вам подобається те що ми робимо і ви б хотіли підтримати нас, залишаємо номер нашої картки:

4149 6090 0766 9403

Теги: звіт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости