Невдахи починають говорити про ум, чєсть і совєсть, коли самі давно вже втратили і перше, і друге, а третього, певно, ніколи й не мали

Невдахи починають говорити про ум, чєсть і совєсть, коли самі давно вже втратили і перше, і друге, а третього, певно, ніколи й не мали
11 марта 2017 года.

Мій колега та "справжній чоловік" Андрей Дмитриев публічно запропонував мені скласти свій депутатський мандат. Це мабуть так із 8 березня привітав.

Не зрозуміло, на що сподівався цей поважний пан, коли робив таку пропозицію. Занервував мабуть. Не вийшло так як він хотів з усім цим відкликанням. Хоча, а як по-іншому повинно бути? В законі чітко прописано: відкликають виборці, а не партійні боси. «Хотєлки» не пройшли.

Дивують такі собі безапеляційні заяви цього чолов'яги: повинні здати мандат і крапка. Питаннячко: а хто надав повноваження чи право депутату та поки що голові бюджетної комісії робити такі пропозиції? Це по-чоловічому?

Такі пропозиції виглядають дивними. А зараз дізнаємося хто саме їх пропонує. Людина, яка за дослідженнями КВУ в лідерах серед депутатів-прогульників. Робить такі пропозиції людина, яка не змогла знайти спільну мову з фракцією, в якій була керівником.

Людина, яку власні колеги виставили за двері. Яка власні мрії та інтереси видає за рішення комісії, підміняючи колегіально рішення. Та і взаємовідносини з самою комісією є натягнутими та напруженими - Андрій Миколайович не здатен зібрати засідання, депутати просто не приходять. Пропонує скласти мандат людина, яку з фракції «поперли», а скоро і з очільництва бюджетної комісії попросять.

Мабуть, якомога швидше хоче, щоб його відкликали, тому так бідкається про перенесення сесії на 21 березня. Не хоче чекати. Підсумовуючи: невдахи починають говорити про ум, чєсть і совєсть, коли самі давно вже втратили і перше, і друге, а третього, певно, ніколи й не мали...

Соромно, що вже понад рік ми, депутатський корпус, витратили на спроби "втихомирити" деяких наших колег з амбіціями. Коли вже вам набриднуть чвари і ви, якщо самі не хочете працювати, то хоча б іншим не будете заважати?

Ірина Ценкер, депутат Херсонської міської ради

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости