Багатьох людей дуже приваблює східна парфюмерія. Це зрозуміло, бо продукція виготовлена лише з натуральних ефрних олій. Окрім того, аромати відрізняються стійкістю, багатогранністю звучання, та особливою поведінкою, яка не властива спиртовим аналогам.
Увага на флакон
Парфуми на основі олій дуже популярні та дорогоцінні, але не менш розкішним є емкість в якій вони продаються. Флакони виконані так ретельно, що складається враження, що тримає у руках якийсь скарб. Скляні ємності прикрашені різьбою, розписом, каменями, бусинами та оброблені деревиною тощо. Навіть коли ароматна речовина закінчилась викидати флакон не піднімаються руки. Східні парфуми — це повноцінний та розкішний подарунок, який не залишить байдужим нікого.
Якщо потрібно придбати флакони окремо, тоді слід ознайомитись з асортиментом магазину Naima. Тут можна підібрати якісні емності для ароматних композицій. Знайти якісний товар можно на сайтіhttps://naima.com.ua/category/category_240/
Композиції з ефірних олій
Східні аромати неймовірні та глибокі. В основі такого парфуму завжди знаходиться нейтральна олія, яка не така коштовна. Частіше за все використовують оливкову олію, жожоба, виноградних кісточок. Для того, щоб створити потрібній аромат, додають різноманітні ефірні олії, наприклад:
- розмарину;
- троянди;
- жасмину;
- лілії;
- лотосу;
- іланг-ілангу;
- мальви;
- півонії;
- фіалки;
- гвоздики;
- сандалу;
- ванілі;
- амбри та мускусу.
Перевагами парфумів с ефірними оліями є:
- стікий аромат, який на відміну від спиртових аналогів, тримаються на тілі набагато довше;
- розкриваеться в повній мірі лише при контакті зі шкірою. Тому немає сенсу наносити аромат на одежу, бо в результаті залишиться лише пляма;
- масляниста речовина утворює на шкірі плівку, завдяки якій аромат випаровується поступово;
- один аромат може вести себе по-різному на людях. Це залежить від особистого аромату тіла, а также температури та вологості шкіри;
- аромат може посилюватися під час активного руху власника, та завмирати у стані покою. При контакті з водою парфуми починають пахнути дуже сильно;
- достатньо декілька краплин ароматної речовини нанести на шкіру аби пахнути продовж цілого дня, без необхідности поновлювати аромат.
Щоб парфуми з ефірними оліями правильно розкрилися та зазвучали, потріно наносити їх на чисту та трохи вологу шкіру. Рекомендують робит це одразу післі душу, тоді аромат немовби приліпає та споріднюється з тілом, стає невід’ємною частиною.
Активні точки та правила використання
Східні парфуми дуже концентровані і тому непотрібно наносити їх у великій кількості бо з’явиться ризик викликат головний біль у оточуючих. Існують місця на тілі, де найближче розташовані вени, а тому тут буде трохи вища температура шкіри. Саме цей момент дозволить краще розкритися обраній композиції. Активні точки на тілі наступні:
- зап’ясток;
- сгин ліктя;
- під коліном;
- між грудьми;
- ключиці;
- задня поверхня шиї.
Такж жінки наносят парфум на своє волосся, щоб створити неймовірний шлейф ароматів навколо себе.
Не треба наносити композиції з ефірними оліями на зону за вухами. Саме тут знаходяться сальні залози, які можуть суттево зміними звучання парфуму, зробивши аромат біль терпким та гірким. Также не треба активно втирати олійну суміж у шкіру, бо це також ломає композицію.
Обирати східні парфуми краще в другій половині дня. На тілі не має бути іншого аромату. Спецілісти рекомендуют наступне:
- не тестувати більше двох максимум трьох композицій за один раз. Бо запах все одно не буде відрізнятися один від одного. Для обнулення краще вдихнути аромат зерен кави;
- на чисту шкіру потрібно нанести краплину ароматної речовини, дочекатися поки вона проникне в шкіру та з’явиться плівка на поверхні;
- вдизнути аромат на невеликій відстані від руки;
- якщо запах здається різки та важким, тоді краще обрати інший;
- обраний аромат треба поносити на тілі впродовж всього дня, щоб прослідкувати за реакціею тіла. При появі головного болю та дискомфорного відчуття від придбання парфуму краще відмовитись.
Придбати східні парфуми можна на сайті https://naima.com.ua/category/category_172/