Науковцями Херсонського обласного краєзнавчого музею презентовано книгу про античну колекцію


12 июля 2016 года.

Науковцями Херсонського обласного краєзнавчого музею презентовано нову книгу: «Антична колекція Херсонського обласного краєзнавчого музею. Історія становлення (1890-1963 рр.)».

Здавалося б, це спеціальне видання, корисне лише історикам-антикознавцям. Але за непоказною назвою приховується надзвичайно цікавий текст. По-перше, в книзі йдеться не лише про історію саме античного зібрання, але й про історію цілого музею в окреслений час. По-друге, історія музею нерозривно пов'язана з особистістю Віктора Гошкевича (1860-1928 рр.). Багаторічна праця цього видатного вченого і поборника української справи в Херсоні була надзвичайно цікава авторам, тож їй присвячено більш ніж половину обсягу книги.

Книга Антона Костенка та Марини Абікулової «Антична колекція Херсонського обласного краєзнавчого музею. Історія становлення (1890-1963 рр.)» є некомерційним виданням, опублікованим в мережі Інтернет у електронному форматі pdf. Її можна безкоштовно завантажити в українській он-лайн бібліотеці «Чтиво» або ж на сайті академічних публікацій «Academia.edu».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости