Наукова робота херсонського студента на тему екології перемогла у всеукраїнському конкурсі


11 декабря 2018 года.

Студент третього курсу Херсонського державного аграрного університету Олег Третьяков переміг у IV Всеукраїнському конкурсі "Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні". Заключна конференція переможців конкурсу відбулася 6-7 грудня у Києві - на базі кафедри екології Навчально-наукового інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету.

Олег Третьяков навчається на біолого-технологічному факультеті ХДАУ і здобуває спеціальність "харчові технології". Його наукова робота стосувалася зменшення екологічних ризиків шляхом комплексної переробки відходів винограду у харчовій промисловості і була відзначена дипломом першого ступеня у номінації "Поводження з відходами, полігони твердих побутових відходів". Наукове керівництво здійснювали завідувачка кафедри інженерії харчового виробництва Валентина Бурак та старший викладач цієї ж кафедри Надія Воєвода.

Загалом свої роботи на конкурс подавали студенти із більш ніж 25 закладів вищої освіти України. Переможці, у тому числі студент ХДАУ, взяли участь у майстер-класі щодо вирішення екологічних проблем та раціонального природокористування і одержали відповідні сертифікати.

Теги: хдау
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости