Херсонська обласна наукова бібліотека імені Олеся Гончара 7 квітня влаштовує другу лекцію з циклу “Вечори історії з Гончарівкою” з кандидатом історичних наук, краєзнавцем та журналістом Єгором Сидоровичем.
Про це повідомляється на офіційній сторінці музею.
“Під час лекції ви дізнаєтеся про французький вплив на Південь України наприкінці XVIII – початку ХІХ ст., зокрема про внесок французів у розвиток торгівлі, промисловості, аграрного сектору нашого регіону”, – йдеться в повідомленні.
Також Єгор Сидорович розкаже про таких діячів, як Антуан, Рув’є, Рішельє та інших французів.
Нагадуємо, що у Херсоні планують перейменувати близько 100 вулиць.