Наступні навчання з територіальної оборони пройдуть у травні

Наступні навчання з територіальної оборони пройдуть у травні
19 апреля 2021 года.

16 квітня на Херсонщині завершилися позапланові навчання з територіальної оборони (ТРО).

Збори тероборони ініційовані Херсонською обласною радою спільно з Херсонською обласною державною адміністрацією та профінансовані з обласного бюджету у сумі 2,5 млн грн.

Позапланові навчання з ТРО - це реагування на загрози та виклики, перед якими зараз опинилася Україна. На перший етап навчання зібрали так зване організаційне ядро територіальної оборони Херсонської області: людей, більшість з яких раніше були на подібних зборах і мають контракт військовослужбовця-резервіста.

Протягом десяти днів вони вдосконалювали навички стрілецької, тактичної, військово-інженерної та медичної підготовки. А також відпрацьовували зв'язок і обмін інформацією між системами управління, підвищували навички щодо захисту нашої території, об'єктів, комунікацій, налагоджували взаємодію з іншими складовими сектору безпеки.

У разі виникнення прямої загрози для безпеки країни саме ці люди будуть керувати підрозділами ТРО та разом з військовими займатися організацією захисту населених пунктів на місцях.

А вже на травень плануються більш масштабні збори з великою кількістю учасників.

Відзначимо, з початку минулого року на Херсонщині впроваджується пілотний проєкт з організації тероборони. В його рамках ТРО Херсонської області взяла участь у проведенні командно-штабних навчань «Об'єднані зусилля». Також до тероборони залучаються активісти куренів та роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) та активістів обласного осередку «Пласту».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости