Наприкінці червня буде представлено проектно-кошторисну документацію на будівництво газопроводу до Генічеська


17 мая 2017 года.

Вже наприкінці червня буде представлена проектно-кошторисна документація на будівництво міжселищного газопроводу від смт Асканія-Нова до м.Генічеська, орієнтовною довжиною 91 км.

Про це повідомив сьогодні, 17 травня, під час засідання колегії очільнику області Андрію Гордєєву директор приватного підприємства - «Три Тет Проект» Олег Туз, яке стало переможцем за результатами тендерних торгів.

Олег Туз зазначив: «Одразу після закінчення топографічних та гео-розвідувальних робіт, які вже виконуються, ми приступимо до виготовлення кошторису на цей об'єкт, який надамо орієнтовно наприкінці червня».

Олександр Адамчик, заступник голови Херсонської ОДА звернувся до керівництва райдержадміністрацій Генічеського, Чаплинського і Новотроїцького районів та управління капітального будівництва ОДА: «Хочу окремо звернути вашу увагу на здійснення контролю з будівництва міжселищного газопроводу. Візьміть під особистий контроль своєчасне вирішення питання щодо відведення земельної ділянки під його будівництво».

Нагадаємо, що за ініціативи обласної державної адміністрації спільно з фахівцями профільних міністерств для комплексного вирішення питання щодо забезпечення мешканців Генічеська та Генічеського району газом було прийнято рішення про будівництво міжселищного газопроводу від смт Асканія-Нова до м.Генічеськ. У поточному році з обласного бюджету виділено 2,0 млн грн на розробку проектно-кошторисної документації. На сьогодні проводяться відповідні роботи та визначено відповідального - управління капітального будівництва обласної державної адміністрації.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости