"Найважче - це відсутність зв‘язку зі світом" - як живе паралімпійська призерка


22 марта

"Сидимо вдома. Не рухаємось, тож їмо менше. Економимо - борщик, супчик...Як тільки погода налагодиться, будемо тренуватись", - херсонська легкоатлетка, срібна призерка Паралімпійських Ігор у Токіо Яна Лєбєдева розповіла Суспільному, як її родина живе у тимчасово окупованому місті.

З продуктами допомагають знайомі волонтери. Щоб запастись ліками на певний час, вистояли чергу до аптеки. Зайві медикаменти з аптечки роздали.

"Навіть з того, що було у запасах, роздавали людям. Вони приїжджали з інших районів міста. Матері рік як немає, у неї була астма. То віддали людям ліки, що залишилися, бо взагалі їх ніде купити", - розповіла Яна.

Найважче, говорить спортсменка, це відсутність зв'язку зі світом. Кілька разів не було ні мобільного зв'язку, ні Інтернету.

"Я родом з Охтирки, де зараз ідуть бої. Кожного дня її бомблять. У мене там рідні. Перші дні було дуже важко, і плакали, і переживали. Зараз кожного дня виходять на зв'язок", - сказала Яна Лебєдєва.

Весь час її родина проводить вдома. Зараз не можуть тренуватись, і раціон зменшили.

"Намагаємось варити супчик, борщик, щось більш просте. Трохи економимо. Зараз не тренуємось, на вулиці було холодно. Якщо погода трошки налагодиться, то будемо виходити, щось робити у дворі, займатися домашніми справами, якщо дозволить ситуація", - розповіла спортсменка.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости