Найбільше новин про правоохоронців та суди писали онлайн-медіа Херсона – дослідження ІМІ


30 апреля

У квітні найбільше новин зі згадками про правоохоронні органи й суди вийшло в онлайн-медіа Херсона - 30% загальної кількості новин в онлайн-медіа цього регіону.

Такими є результати дослідження ІМІ, проведеного у квітні 2021 року в 10 регіонах України.

Друге місце посіли онлайн-медіа Дніпра - 22%. На третьому - Одеса і Черкаси (по 21% загальної кількості новин в онлайн-медіа).

Найменше новин про правоохоронні органи й суди зафіксовано в Кропивницькому (10% загальної кількості новин) і в медіа неокупованої частини Донецького регіону (8%).

*У межах дослідження проаналізовано проаналізовано 8120 новин, із них 1464 публікацій зі згадками про правоохоронні органи, а також 1601 джерело інформації про правоохоронні органи 50 регіональних онлайн-медіа в 10 регіонах України (Волинь, Дніпро, Донецьк (Маріуполь, Слов'янськ), Кропивницький, Львів, Одеса, Рівне, Харків, Херсон, Черкаси) з 5 до 9 квітня 2021 року включно. До моніторингу потрапили виключно новини з новинної стрічки інтернет-ЗМІ: статті, журналістські розслідування, аналітика, блоги, авторські колонки, анонси тощо не аналізуватися.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости