Найбільше членів херсонських ОВК замінили Юрій Тимошенко та Ігор Шевченко


18 марта 2019 года.

З моменту утворення окружних виборчих комісій по 17 березня в ОВК Херсонської області відбулося 32 заміни.

Про це повідомляє сайт Опори.

Повноваження 8 членів ОВК були припинені достроково.

Більше всього замін відбулося в ОВК № 185 та 186 - по 9 замін. Ну другому місці по кількості замін ОВК № 184 - 7 замін. В ОВК № 183 було замінено 4 члени комісії, а в ОВК № 182 - 3. Ці зміни відбулися у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії.

5 членів ОВК припинили повноваження у зв'язку з скасуванням реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії. Зокрема на 184 ОВК був замінений заступник голови комісії Віктор Борідко від кандидата Євгена Мураева на Інну Поляренко від кандидатки Юлії Литвиненко.

Повноваження 2 членів ОВК № 182 було припинено у зв'язку з двома і більше неявками на засідання виборчої комісії без поважних причин. 1 член цієї ж ОВК припинив повноваження у зв'язку з особистою заявою про складення повноважень члена комісії.

Більше всього замін відбулося від кандидатів в Президенти самовисуванців Юрія Тимошенка, Ігоря Шевченка (по 5 замін) та Віталія Купрія - 4 заміни.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости