Надходження від туристичної діяльності на Херсонщині у 2013 році становили 26,3 млн. грн.

Надходження від туристичної діяльності на Херсонщині у 2013 році становили 26,3 млн. грн.
20 января 2014 года.

Таку інформацію оприлюднили в ході селекторної наради з головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення, головами районних рад, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних служб та управлінь.

«Уперше за довгі роки про Херсонщину почали говорити, що це - територія чистоти і порядку, «колиска» оздоровлення дітей та дорослих», - звернув увагу голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк.

І додав, що, туризм - один із тих важливих резервів, за рахунок якого можна наповнювати місцеві бюджети.

У свою чергу заступник начальника управління - начальник відділу розвитку рекреаційно-курортних територій управління туризму та курортів Херсонської облдержадміністрації Сергій Шкарупа відзначив, що обсяги надходжень від туристичної діяльності за курортний сезон 2013 року становили 26,3 млн. грн., що на 49% більше, ніж у 2012 році.

«Останні два роки сума надходжень від туристичного збору до місцевих бюджетів складає понад 900 тис. грн. Ці кошти спрямовувалися на розвиток інфраструктури населених пунктів, підтримку туристичної галузі, а також на забезпечення благоустрою територій», - відмітив Сергій Шкарупа.

На його переконання, така робота повинна продовжуватися, тому що надходження від туристичного збору конче потрібні місцевим громадам і області в цілому.

Теги: туризм
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости