На земельних торгах у Херсонській області вартість оренди земельної ділянки зросла більш ніж утричі


5 октября 2016 года.

Днями на земельному аукціоні, організованому Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, продали права на оренду двох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільгоспвиробництва. Земля загальною площею понад 80,5 га розташована у Скадовському районі.

Аграрії орендували дві земельні ділянки в адміністративних межах Приморської та Птахівської сільських рад. За користування землею до місцевих бюджетів щорічно надходитиме щонайменше 240,153 тис. гривень.

Це на 107,719 тис. грн. більше від стартової ціни, яка становила 132,434 тис. грн.

Найдорожче було придбане право оренди на ділянку площею 30,6 га в адмінмежах Приморської сільської ради. Тут стартова орендна ставка зросла з 4 до 12,68% від нормативної грошової оцінки землі. Таким чином, розмір річної орендної плати за результатами торгів збільшився більш ніж утричі - з 49,063 до 155,532 тис. гривень.

Упродовж 9 місяців фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області виставили на земельні торги права оренди на 55 земельних ділянок сільгосппризначення державної власності загальною площею майже 4,8 тис. гектарів на території 13 районів області. За підсумками торгів, проведених у липні-вересні, були реалізовані права на оренду 44 ділянок на площі понад 4,2 тис. гектарів у 12 районах.

Лише за перший рік користування цими земельними ділянками орендарі сплатили до місцевих бюджетів більш ніж 4,6 млн. гривень.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости