На вулицях міста з 20:00 працюватиме 5 снігоочисних машин


8 января 2019 года.

Сьогодні, за інформацією керівника Міського дорожнього управління Валентина Чеснокова, ближче до 20:00 на вулиці Херсона вийде 5 снігоочисних машин, включаючи техніку підрядних організацій (3 од.).

Як пояснюють у Міському дорожньому управлінні, саме о цій порі зменшується кількість авто на дорогах, що дозволяє техніці працювати ефективніше.

"З 3:00 на дорогах працюватимуть піскорозкидувачі", - відзначає Валентин Чесноков, додаючи, що ситуація з чищенням доріг наразі ускладнюється ще й тим, що сніг іде безперервно уже трохи більше доби.

Учергове просимо херсонців не паркувати автівки на узбіччях, оскільки вони можуть блокувати роботу снігоочисної техніки.

У разі виникнення екстренних ситуацій звертайтеся за номерами телефонів: 15-80; (050) 309 1580; (097) 202 15 80.

Номер телефону єдиного міського травмпункту клінічної лікарні ім. А. та О. Тропіних (вул.Комарова, 2) - (0552) 22 55 39.

Просимо мешканців міста бути уважними та дотримуватись правил дорожнього руху.

Нагадуємо, що за роботою техніки можна слідкувати онлайн - банер розміщений на офіційному сайті міської ради.

Обласний центр з гідрометеорології повідомляє також, що найближчим часом погода не зміниться.

10 та 11 січня на території Херсона та області очікується ускладнення погодних умов: дощ зі снігом, ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Температура повітря коливатиметься від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости