На території Присиваської ОТГ розпочалась акція «Від дверей до дверей»


27 июля 2017 года.

На території Присиваської ОТГ розпочалась акція «Від дверей до дверей», в рамках якої розповсюджуються буклети «Пам'ятка для мешканців Присиваської ОТГ» та здійснюється консультування мешканців громади. Акція розпочалась із с. Григорівка та пройде і в інших населених пунктах ОТГ - Павлівці, Нововолодимирівці, Строганівці, Іванівці.

В нинішніх умовах більшість мешканців ОТГ є дезорієнтованими. Вони не знають за якими з послуг до якої організації звертатись. Виникають ситуації, коли людина звернувшись до декількох районних організацій виявляє, що дана послуга надається безпосередньо в ОТГ. Це створює соціальну напругу.

В рамках акції, шляхом анкетування, зібрано інформацію про типові проблеми з якими зіткнулись пересічні мешканці ОТГ.

Отримані результати використано для виготовлення буклету «Пам'ятка для мешканців Присиваської ОТГ», в якому наведено інформацію про послуги які цікавлять населення.

Захід відбувся в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», який адмініструється БО «Фонд громади міста Херсон «Захист» і ГО «Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости