На території Каланчацького і Чаплинського району працюватиме спеціальна бригада, яка вимірюватиме концентрацію шкідливих речовин


24 июня 2019 года.

Із 24 по 29 червня на території Каланчацького і Чаплинського району працюватиме спеціальна бригада, яка займатиметься вимірюванням концентрацій шкідливих речовин сучасними засобами. Про це повідомляє голова обласного центру громадського здоров'я Юрій Ромаскевич.

"Ми всі пам'ятаємо яку стурбованність та напруженність в суспільстві викликали викиди токсичних речовин у серпні-вересні минулого року на кримському заводі "Титан". Декілька місяців копіткої підготовчої роботи, консультацій, підготовки і вивчення наявних матеріалів (дослідження навколишнього середовища та стану захворюванності населення) і ми маємо результат", - зазначає Юрій Ромаскевич.

За його словами, це дасть можливість чітко розуміти - що саме відбувається на територіях прилеглих до зони шкідливого виробництва, які саме токсичні речовини при цьому потрапляють у зовнішнє середовище, який їх реальний вплив на стан здоров'я населення.

"І головне - ми зможемо розробити напрямки мінімізації впливів цих викидів на здоров'я нашого населення", - резюмує голова обласного центру громадського здоров'я.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости