На території Херсонського лісництва висаджено майже 160 дерев

На території Херсонського лісництва висаджено майже 160 дерев
19 апреля 2014 года.

За ініціативи Державного агентства лісових ресурсів стартувала широкомасштабна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Акція проводиться протягом останніх років з метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та участь шкільної молоді у створенні нових лісів, роз'яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

У рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» у ДП «Херсонське ЛМГ» була проведена посадка дерев та чагарників у дендропарку 2013 року закладки, який знаходиться на території Херсонського лісництва в смт Антонівка.

У цьому році в заході взяли участь працівники ДП «Херсонське ЛМГ» та школярі Музиківської загальноосвітньої середньої школи.

Було висаджено більше 158 дерев 29 порід. Це такі як ялівець віргінський та колоновидний, туя західна колоновидна та східна, свидина криваво-червона, магонія падуболиста та самшит вічнозелений, бірючина звичайна та липа дрібнолиста, катальпа вузьколиста та калина та інші.

лес

Довідка: Дендрологічний парк площею 2,6 га був створений з метою збереження і вивчення різноманітних видів дерев і чагарників та їх композицій для найбільш ефективного наукового, культурного та рекреаційного використання.

Теги: лес, лмг
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости