На стерилізацію бездомних тварин у Херсоні із коштів міського бюджету виділено 270 тис.грн


2 декабря 2016 года.

Відкриття притулку бездомних тварин було однією з передвиборчих обіцянок Володимира Миколаєнка. 1 грудня у прямому ефірі телеканалу «Скіфія» під час звіту за 2016 рік міський голова розповів, що відтепер на вулицях Херсона безпритульних собак дійсно стане менше.

У листопаді 2016 року у нашому місті відкрито Притулок бездомних тварин, призначений для їх тимчасового утримання та лікування.


Це оновлена версія старого притулку, який не відповідав санітарним нормам і був закритий кілька років тому. Відтак, за кошти міського бюджету придбано 10 нових вольєрів для собак, ще частину передано зоозахисною організацією «Шанс», з якою співпрацює притулок. Проведено каналізацію та благоустрій території. Є літні та зимові приміщення для перебування тварин, майданчик для їх вигулу, дворазове харчування. Загалом для підведення комунікацій до притулку із міського бюджету виділено 180 тисяч гривень.

Притулок бездомних тварин закріплено за комунальним підприємством «Гарантія». Щодня його працівники відловлюють на вулицях Херсона бездомних собак. Кожну тварину обов'язково стерилізують. На стерилізацію тварин із коштів міського бюджету виділено 270 тис.грн. За цей кошт цього року буде прооперовано 450 собак.

Задля контролю чисельності усі собаки підлягають кліпсуванню. Жовта кліпса у вусі собаки - гарантія того, що її було стерилізовано та вилікувано, тваьрина здорова і не є небезпечною. Крім того, розроблено методичні рекомендації щодо поводження з бездомними тваринами. Їх буде поширено серед херсонців задля того, щоб запобігти збільшення собак на вулицях та їх агресії.

Міський голова в прямому ефірі вечірньої студії «Скіфії» звернувся до жителів міста з проханням не викидати домашніх улюбленців на вулицю, а якщо немає змоги утримувати собаку - краще віддати до притулку, де про них подбають.

Притулок бездомних тварин працює у будні з 8 до 17 години за адресою: вул. Бурназяна, 14а (мкр. Східний). Звернутись за довідками та консультаціями до притулку можна за телефонами: 26-42-12; (050) 200-77-62; (068) 363-70-29.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости