На півдні Херсонської області в 8 населених пунктах мовить лише російське ТБ - правозахисники

На півдні Херсонської області в 8 населених пунктах мовить лише російське ТБ - правозахисники
19 апреля

Моніторинг відбувався в 21 населеному пункті півдня Херсонської області.На півдні Херсонської області в 8 населених пунктах мовить лише російське ТБ - правозахисники

Кримська правозахисна група в квітні 2021 року здійснила моніторинг поширення ТБ-сигналу на півдні Херсонської області. Результати моніторингу оприлюднені на сайті правозахисників.

Моніторинг телебачення Т2 відбувався в 21 населеному пункті півдня Херсонської області. У 8 населених пунктах, охоплених моніторингом, вдалося розпізнати російське телебачення. Українського телебачення в цих населених пунктах зловити не вдалося. Телебачення сканували за всіма напрямами антени.

В одному населеному пункті (Громівка) зовсім не вдалося відсканувати телебачення - сигнал був відсутній у всіх напрямках антени. В інших населених пунктах за наявності українських телеканалів не зафіксовано сигналу російського телебачення.

Раніше віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що через згортання аналогового сигналу без українського ефірного мовлення залишились 30-40% населення прикордонних з РФ регіонів, та територій, прилеглих до зони конфлікту на сході України.

1 квітня 2021 року було відновлено трансляцію чотирьох телеканалів Суспільне мовлення на територіях, що межують з Російською Федерацією, зокрема у Сумській, Харківській і Чернігівській областях.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости