На курортах Херсонщини податковий десант «знайшов» понад 400 тисяч гривень


12 июля 2016 года.

Спеціалісти фіскального відомства практично щоденно проводять перевірки суб'єктів господарювання стосовно дотримання вимог правильності проведення розрахункових операцій у місцях масового відпочинку громадян на Херсонщині.

Так, починаючи з липня місяця проведено 32 фактичні перевірки суб'єктів господарювання у с.Залізний Порт, м.Скадовськ та Скадовському районі. За наслідками перевірок до порушників застосовано штрафних санкцій на загальну суму 410,1 тис.гривень. Окрім того, 21 матеріал передано спеціалістам оперативного управління ГУ ДФС у Херсонській області для складання адміністративних протоколів за здійснення діяльності без державної реєстрації та безліцензійну торгівлю підакцизною групою товарів. Вилучено з незаконного обігу майже 1 тис. літрів алкогольних напоїв.

Серед розповсюджених порушень: реалізація алкогольних напоїв (у тому числі пива) та тютюнових виробів без придбання відповідних ліцензій, проведення розрахункових операцій без застосування реєстратора розрахункових операцій, реалізація алкогольних напоїв на розлив закладами, які не мають статусу ресторанного господарства, реалізація алкогольних напоїв за цінами нижче мінімальних роздрібних цін, реалізація не облікованого належним чином товару (без первинних документів). Перевірки тривають.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області.

 

Теги: море
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости