На херсонських підприємствах зменшилась заборгованість із виплати заробітної плати


22 апреля 2021 года.

Питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати знаходяться на постійному контролі виконавчих органів міської ради та особистому контролі міського голови.

Станом на 1 квітня, за інформацією управління соцполітики міськради, заборгованість із виплати заробітної плати мали 15 підприємств, розташованих на адміністративній території міста Херсона, із загальною сумою 9 808, 4 тис. грн.

Впродовж квітня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, розташованих на території Херсонської міської територіальної громади, зменшилась на 440,6 тис. грн, та станом на 21 квітня, за оперативними даними, склала 9 367, 8 тис. грн.

Найбільшу заборгованість із виплати заробітної плати, станом на 21 квітня, мають економічно активні підприємства Херсонський державний завод «Палада» - 4 005, 6 тис. грн та ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль» - 1 267,2 тис. грн.

На підприємствах комунальної форми власності, які належать до сфери управління Херсонської міської ради заборгованість із виплати заробітної плати, станом на 21 квітня, складала 1481,1 тис. грн, у тому числі:

- КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» - 998,6 тис. грн;

- КП «Геополіс» - 423 тис. грн;

- КНП «Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка» - 12, 6 тис. грн;

- КП «Парки Херсона» - 46, 9 тис. грн.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости