На Херсонщині зняли карантинні обмеження через пташиний грип


15 января 2017 года.

На Херсонщині знято карантинні обмеження з населених пунктів в усіх трьох районах області, де наприкінці 2016 року було зафіксовано випадки захворювання домашньої птиці на пташиний грип.

Про це повідомила в суботу прес-служба Головного управління ДСНС у Херсонській області.

"На території Херсонської області з 30 листопада 2016 року в Каланчацькому районі, з 12 грудня 2016 року в Каховському та Генічеському районах зафіксовано спалахи пташиного грипу та введено карантинні обмеження. Станом на 13 січня 2017 року карантинні обмеження зняті з населених пунктів в усіх трьох районах", - йдеться у повідомленні.

30 листопада 2016 року у селі Новоолександрівка Каланчацького району було зареєстровано перший на Херсонщині випадок захворювання домашньої птиці на пташиний грип типу АН5 і запроваджено карантин. Карантин було запроваджено також у селі Новодмитрівка Генічеського району та у селі Цукури і на території навколо озера "Чорна долина" Каховського району.

Через ці випадки територія Херсонської області була визнана загрозливою зоною щодо пташиного грипу, і було введено обмеження щодо переміщення і експорту за межі області птиці, сировини та продукції з неї. До ліквідації надзвичайної ситуації були задіяні працівники ГУ ДСНС у Херсонській області, ГУ Національної поліції в Херсонській області, ветеринарної медицини Херсонської області, райдержадміністрацій та сільських рад.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости