На Херсонщині знищується унікальна заповідна Кінбурнська коса - окупанти не дають там гасити пожежі

На Херсонщині знищується унікальна заповідна Кінбурнська коса - окупанти не дають там гасити пожежі
11 / 05 / 2022

У тимчасово окупованій Херсонській області знищується унікальна заповідна Кінбурнська коса. 

Наразі там палають пожежі у Чорноморському біосферному заповіднику НАН України.

Раніше голова Чулаківської сільської територіальної громади Олександр Мусієнко повідомляв, що російські окупанти забороняють там гасити пожежі.

4

"Сьогодні відбувається величезне лихо у нашій громаді та у всій Херсонській області, горять ліси безпосередньо біля сіл Геройське та Іванівка! Дуже боляче розуміти, що російські військові силоміць забороняють місцевим жителям гасити пожежу! Мені дзвонять сотні людей, які запитують: а що робити - згоріти чи втопитися? Це крик душі людей, адже там діти, старі люди, яким загрожує смерть від вогню чи диму! Прошу допомоги!" - написав він у себе на Фейсбук-сторінці.

3

Довідка. Чорноморський біосферний заповідник найбільший в Україні заповідник, територія якого складається з кількох ділянок, що представляють різні ландшафти приморського півдня України: лісостеповий, піщано-степовий, пустельно-степовий, та приморський солончаковий. Він розташований на території Херсонської та частково Миколаївської областей України. Основною метою його створення стало збереження і охорона унікальних природних комплексів, розташованих на території, а також наукова діяльність.

3

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости