На Херсонщині знімають кіно про АТО


7 июня 2017 года.

Події фільму відбуваються восени 2014 року у зоні проведення антитерористичної операції на сході України. За сюжетом група розвідників на чолі з Анатолієм Саєнком (позивний Бандерас) намагається запобігти диверсії і знешкодити російського підривника. Завдання ускладнюється тим, що події відбуваються біля рідного села Бандераса, яке він давно покинув і жителі якого вважають його зрадником.

"Вересень 2014 року - це вже історія. Це дуже важливий період. Ті бійці, які воювали в той час, і будуть дивитися наш фільм, - найважливіші критики. Дуже не хочеться, щоб вони говорили: «Ні, ці хлопці зовсім не схожі на солдатів». Ясна річ, що в той час воювали як кадрові військові, так і добровольці. Нацгвардія тоді тільки створювалася, однак команда Бандераса повинна виглядати на екрані переконливо і професійно. Тому на полігоні актори вчилися під керівництвом ветеранів АТО", - розповів режисер фільму Заза Буадзе.

В кінці квітня акторський склад фільму «Позивний Бандерас» пройшов інтенсивну підготовку під керівництвом досвідчених військових на одному з полігонів біля Кропивницького. Головну роль у картині грає Олег Шульга - актор Дніпропетровського театру, який пішов добровольцем у зону АТО і служив у 39-му окремому мотопіхотному батальйоні. Крім нього в епізодичних ролях задіяні близько десяти військових, які брали участь у бойових діях на Донбасі.

В Одеській області зйомки стартували 10 травня. Неподалік від села Єгорівки розташувався військовий табір, куди за сценарієм Бандерас із групою розвідників прибувають для виявлення диверсантів.

"Ми закінчили знімати основні військові сцени. Добре попрацювали з військовими. У нас було повне взаєморозуміння і злагоджена чітка робота на знімальному майданчику", - каже продюсер фільму Сергій Баранов.

Під час роботи команда зіткнулася з певними труднощами. Через дощі та шквали знімальний майданчик перетворилася на болото, техніку затопило, і, щоб її врятувати, продюсерам довелося просити військових про допомогу. Тому режисер був змушений змінювати деякі сцени.

Зараз зйомки фільму тривають у селі Тягинці на Херсонщині. Отже, Бандерас повертається в рідне село, де він зустрінеться з односельцями, які не дуже йому раді ...

Згідно з графіком, знімальний процес закінчиться у середині червня. А одну з ключових фінальних сцен зніматимуть у Києві.

Творці фільму запевняють, що у них вже є домовленості з дистриб'юторами. У планах - покази у 150-170 кінотеатрах по всій Україні. На широкий екран картина має вийти у першому півріччі 2018 року.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости