На Херсонщині зібрали майже 490 мільйонів гривень «майнових» податків


18 сентября 2019 года.

У січні - серпні 2019 року до місцевих бюджетів надійшло 489,7 млн. грн. податку на майно. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року становить 69,8 млн. гривень. 

Найбільше коштів до кошику майнових податків внесли землевласники та землекористувачі, які перерахували 437,6 млн. грн. плати за землю. А це становить 89,4 відс. від усіх надходжень податку на майно по області.
Друге місце серед складових зазначеного податку належить податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, якого з початку року надійшло 48,9 млн. грн., що складає 10 відсотків.

Надходження транспортного податку є найменшими серед трійки майнових податків і складає лише трохи більше 0,6%. або 3,1 млн. гривень.

Варто нагадати: податок на майно складається із плати за землю, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку. Всі ці податкові платежі в повному обсязі зараховуються до місцевих бюджетів. Тож від внеску кожного мешканця громади залежить фінансування заходів щодо розвитку інфраструктури та інших соціально-економічних програм Херсонщини.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости