На Херсонщині зібрали 53 мільйони гривень для української армії


16 марта 2021 года.

За січень - лютий 2021 року роботодавці та мешканці Херсонщини перераховували до державного бюджету 53 млн гривень військового збору. Це перевищує минулорічний показник на 19 відсотків або 8,4 млн гривень. Про це повідомили спеціалісти управління податкового адміністрування юридичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Такі показники свідчать про сумлінність платників податків Таврійського краю, котрі відповідально утримують та перераховують до бюджету військовий збір.

Нагадуємо, що згідно з нормами Податкового кодексу України, військовий збір утримується із доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб, зокрема з суми заробітної плати, іноземних доходів, винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивних доходів, у тому числі, роялті, дивідендів, страхових виплат тощо.

Ставка збору становить 1,5 відсотка від об'єкта оподаткування. Військовий збір повністю перераховується до державного бюджету.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости