На Херсонщині зафіксована прихована реклама кандидатів в Президенти


19 апреля 2019 года.

На Херсонщині спостерігачі ОПОРИ зафіксували білборди кандидатів на пост Президента Петра Порошенка та Володимира Зеленського з ознаками прихованої реклами.

Так, 17 квітня в різних районах обласного центра спостерігачі ОПОРИ зафіксували білборди в стилістиці рекламної кампанії кандидата Петра Порошенка з лозунгами «Думай» та «Головне - не втратити країну» та в стилістиці рекламної кампанії Володимира Зеленського з лозунгами «Кінець епохи бідності», «Кінець епохи жадібності» та «Зустрінь весну без Пороху». Крім того, на вулицях міста можна побачити старі білборди з написом «Не втрать ще 5 років. 31 березня».

Також спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА фіксують подібну зовнішню рекламу в містах Берислав та Олешки. Деякі з них мають вихідні дані, деякі - ні.

Як прокоментував радник з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Павло Романюк, формальних ознак агітації така реклама не містить, тому це не порушує вимог щодо передвиборної агітації встановленої Законом України «Про вибори Президента України».

«Як свідчить судова практика, у разі відсутності згадки про кандидата (вказівки на його прізвище та ім'я), ключовою проблемою є складність у встановленні мети спонукання в тих чи інших матеріалах, що доводить їхній агітаційний зміст», - зазначив Павло Романюк.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости