На Херсонщині за результатами земельних торгів, проведених від початку року, до місцевих бюджетів надійшло понад 9,8 млн грн.


3 декабря 2020 года.

У листопаді нинішнього року на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, були реалізовані права оренди на 36 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Їх загальна площа становить 592 га.

На території Бериславського району було передано в оренду найбільше - 21 земельну ділянку загальною площею понад 434 га. А найвища орендна ставка - 36,52% від нормативної грошової оцінки землі, була зафіксована у Голопристанському районі.

За результатами проведених за місяць торгів переможці торгів сплатили до місцевих бюджетів більш ніж 516,2 тис. грн орендної плати за перший рік користування землею.

Всього протягом 11 місяців нинішнього року сільгоспвиробники придбали на земельних аукціонах права оренди на 258 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 7 265,0920 га. До місцевих бюджетів надійшло понад 9,8 млн грн орендної плати - майже на 3 млн грн. більше за стартовий розмір. Приблизно стільки ж надходитиме до бюджетів щороку впродовж усього терміну дії договорів оренди.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости