На Херсонщині за договорами оренди державних земель сільгосппризначення сплатили 22,5 мільйони гривень

На Херсонщині за договорами оренди державних земель сільгосппризначення сплатили 22,5 мільйони гривень
7 июля 2015 года.

За узагальненою інформацією землевпорядників Херсонщини, з початку 2015 року за оренду земель запасу та земель резервного фонду сільськогосподарського призначення користувачі сплатили 22,5 млн гривень. Це майже третина (32,7%) від загального обсягу орендної плати за поточний рік (69 млн гривень).

У Херсонській області за підсумками червня укладено 3 369 договорів оренди державних земель, що на 7% перевищує аналогічний показник минулого року. Найбільшу кількість земель орендовано у Новотроїцькому районі Херсонської області (447 договорів на площу 23 тис. га, з яких близько 10 тис. га - рілля).

Вартість орендованих земель на Херсонщині у порівнянні з минулим роком зросла на 34% і складає у середньому 420 грн. за гектар. Найвища орендна плата у м. Нова Каховка - до 1 475 грн. за гектар, найнижча у Цюрупинському районі - від 148 грн. за гектар.

Зростання розміру орендної плати на землях запасу та землях резервного фонду пов'язане з приведенням договорів у відповідність до чинного законодавства. Розмір ставки орендної плати за землі сільськогосподарського призначення повинен бути не менше 3% від їх нормативної грошової оцінки.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости