На Херсонщині з початку року більше тисячі авто переобладнали на ГБО


31 мая 2019 года.

З початку року в сервісних центрах МВС Херсонщини здійснено 1277 реєстраційних операцій після переобладнання транспортних засобів на газове пальне, повідомляє Регіональний сервісний центр МВС в Херсонській області.

Державна перереєстрація переобладнаних транспортних засобів проводиться на підставі документів про відповідність їх вимогам безпеки дорожнього руху. Такими документами для транспортних засобів, переобладнаних суб'єктами господарювання, які проводять господарську діяльність із переобладнання п'яти і більше транспортних засобів протягом року, є свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху. Вказане свідоцтво має бути оформлене державним підприємством «ДержавтотрансНДІпроект» або Головним сервісним центром МВС на відповідний вид переобладнання та подається разом із сертифікатом відповідності (наявність необов'язкова для транспортних засобів, переобладнаних для роботи на газовому пальному, крім автобусів), виданим органом з оцінки відповідності, що визнаний та призначений в установленому порядку проводити процедуру сертифікації транспортних засобів, а також актом приймання-передачі транспортного засобу за установленою формою.

Після проведення переобладнання транспортні засоби у 10-дений термін підлягають перереєстрації у сервісному центрі МВС. При цьому власнику транспортного засобу видається нове свідоцтво про реєстрацію, до якого вноситься запис про встановлення на автомобіль газобалонного обладнання.

Державна перереєстрація транспортних засобів проводиться на підставі наступних документів:

- паспорт;

- ідентифікаційний код;

- акт приймання-передачі авто (видає підприємство, на якому встановлюється ГБО);

- свідоцтво про погодження конструкцій (видає підприємство, на якому встановлюється ГБО);

- акт технічної експертизи, потрібен для всіх, крім переобладнаних авто (видає підприємство, на якому встановлюється ГБО, або спеціальна організація, перелік яких можна дізнатися в ТСЦ);

- сертифікат відповідності конструкції (тільки для автобусів);

- наказ керівника підприємства на призначення відповідальної особи (лише для юросіб).

При цьому наявність транспортного засобу не є обов'язковою.

 

Теги: газ
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости