На Херсонщині все ще ліквідовують наслідки буревію


6 октября 2020 года.

На Херсонщині у Великоолександрівському районі, який постраждав він негоди, відновлено електропостачання. Та ремонтні роботи тривають - відновлюють дах школи та газопостачання.

Наразі до електропостачання підключено 1700 абонентів, що становить 100% від усіх, хто постраждав внаслідок негоди, - про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.Також відновлення потребують ще близько сотні будинків з 292, які постараждали через буревій, повідомляє Суспільне Херсон.

«Орієнтовні збитки для населення оцінюються у 4 млн грн. Місцева влада розробляє механізми та суми компенсації постраждалим громадянам. Зокрема, вже виділено 1,7 млн грн на ліквідацію наслідків негоди», - розповів Вадим Чабан.

З резервного фонду обласного бюджету виділили майже 2 мільйони гривень на відновлення Великоолександрівської школи. Там ремонту потребує покрівля та теплотраса.

«Навчальний процес початкової школи поновлено з дотриманням техніки безпеки, він здійснюється у 2 зміни. Ми очікуємо, що протягом тижня роботу початкової школи буде відновлено у повному обсязі. Триває ремонт даху головного корпусу. До кінця жовтня він має бути відновленим», - зазначив Вадим Чабан.За його словами, до 9 жовтня має бути повністю відновлене газопостачання для місцевих жителів.

Нагадаємо, 27 вересня внаслідок буревію та сильної грози у смт Велика Олександрівка Херсонської області повалило дерева, пошкодило дроти на лініях електропередач та дахи будинків.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости