На Херсонщині водій автобуса міжнародного сполучення працював нелегально


28 / 03 / 2019

Спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі спільно з представниками Служби безпеки України в Херсонській області та Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки продовжують проводити обстеження щодо легалізації ринку пасажирських перевезень автомобільним транспортом. 

Зазвичай у поле зору ревізорів потрапляють таксисти - нелегали, а цього разу відпрацювання стосувалося «крупної риби» - перевізників пасажирів на рейсах міжміського сполучення. Перевіряли перевізників на стаціонарних контрольних пунктах в'їзду - виїзду до м. Олешки та смт Чорнобаївка. Під час рейду перевіряючі встановили у перевізників купу різних порушень - від неналежного технічного стану пасажирських автобусів до здійснення перевезень міжміського сполучення водіями нелегалами. Цей же випадок вразив навіть ревізорів: водії автобуса, котрий слідував сполученням Херсон-Варшава, працювали на маршруті... нелегально, без офіційного працевлаштування.

А загалом, лише за один день фіскали склали на водіїв 4 протоколи про адміністративне правопорушення за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та дозвільних документів. Відповідно до ч. 1 ст. 164 КУпАП розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 - 34000 гривень. Матеріали будуть направлені до суду.

Такі сумні підсумки перевірки вкотре зафіксували небажання окремих автоперевізників працювати на законних підставах. Відкрите потурання нормами законодавства, безпекою дорожнього руху, економія на офіційному працевлаштуванні та страхуванні становлять ризик для пасажирів і можуть зашкодити їх життю та здоров'ю. Окрім цього, недобросовісні перевізники не сплачують податки та не перевозять пасажирів пільгових категорій.

Тож з метою забезпечення населення якісними та безпечними пасажирськими автомобільними перевезеннями перевірки з питань дотримання автомобільними перевізниками Херсонщини вимог безпеки дорожнього руху, законодавства про автомобільний транспорт та діючого податкового законодавства триватимуть і надалі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости